Esztétikai egészségügyi asszisztens (Budapest)
2021-09-29
Szakorvosok (Győr)
2021-10-08

Szülésznő (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Szülésznő pozícióba keresünk munkatársakat

Amire szükségünk van:

  • Szakirányú végzettség
  • Legalább 3 éves szakmai tapasztalat szülőszobán
  • Önálló munkavégzés
  • Érvényes működési engedély

Feladatok:

  • az ápolási protokolloknak megfelelő szakápolási feladatok és a kapcsolódó adminisztratív teendők elvégzése szülőszobán és osztályon

Előny:

  • felsőfokú végzettség
  • angol nyelvtudás
  • laktációs szaktanácsadói képzés (IBCLC)

Munkaidő:

  • Több műszakos munkarend, 12 órás munkaidő

Amit kínálni tudunk:

  • Anyagi és szakmai megbecsülés, stabilitás
  • Modern, jól felszerelt munkakörnyezet
  • Komplex szülészeti csapatmunka
  • Támogató vezetés
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye:

  • Budapest XIII. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű szakmai önéletrajz beküldésével lehet.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.