Főkönyvelő (Budapest)
2022-01-21
Szoftverfejlesztő (Szeged)
2022-02-10

Szoftverfejlesztő (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója. Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük ezért

BUDAPESTI központunkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

Szoftverfejlesztő

Feladatok:

  • Saját vállat irányítási rendszer fejlesztése,
  • Egészségügyi rendszerek integrálása,
  • Egyedi megoldások tervezése,
  • Unit tesztek írása,
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés,

Elvárások:

  • 2-5 év C# programozási tapasztalat,
  • .Net 6 keretrendszer ismerete,
  • Agilis módszertanok ismerete,
  • Saját elvégzett munka dokumentálása,

Előny:

  • WPF, Entity Framework ismerete,
  • JIRA ismeret,
  • Git ismeret,
  • Relációs adatbázisok ismerete (MSSQL),
  • DevExpress ismeret,

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Családbarát munkahely,
  • Fejlődési lehetőség,
  • Egészségmegőrzési program.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Jelentkezni magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet a job@medicover.hu címen. Tárgyként tüntesse fel a “Fejlesztő” pozíciót.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapunkon érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.