Pulmonológus (Székesfehérvár)
2021-08-23
Fogászati operatív vezető (Budapest)
2021-08-24

Számviteli / Könyvelői munkatárs (Nyíregyháza)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Számviteli / Könyvelői munkatárs

Főbb feladatok:

  • Bejövő számlák teljes körű könyvelése, ellenőrzése, elhatárolása
  • Költségelszámolások könyvelése
  • Havi/éves zárásban való részvétel,
  • Közreműködés a könyvvizsgálatban
  • Tárgyi eszköz mozgások könyvelése
  • Anyag, készlet számlák könyvelése
  • Főkönyvi és analitikus nyilvántartások egyeztetése
  • Társosztályokkal való együttműködés

Elvárások:

  • Szakirányú gazdasági végzettség – felsőfokú végzettség előny
  • Előny a mérlegképes könyvelői végzettség
  • Adóbevallások készítésében szerzett gyakorlat előny
  • Magas felhasználói szintű számítástechnikai (erős Excel) ismerete
  • Legalább 2-3 éves könyvelői és számviteli tapasztalat
  • Naprakész magyar számviteli és adó jogszabályi ismeret
  • Angol nyelvtudás előny
  • Pontosság, jó kommunikációs készség, önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetési csomag
  • Felelősségteljes, kihívásokkal teli munkát egy dinamikusan fejlődő vállalatnál
  • Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye: Nyíregyháza

  • Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, várjuk magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gomb segítségével.Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.