Kereskedelmi és hálózatfejlesztési vezető (Budapest)
2021-09-15
Szülésznő (Budapest)
2021-10-01

PHP Fejlesztő (Debrecen)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük, ezért debreceni irodánkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

PHP Fejlesztő

Feladatok:

  • Meglévő és új rendszerek fejlesztése specifikációk alapján,
  • Rendszerek funkcióinak tervezésében való részvétel,
  • Folyamatos együttműködés a Front Endes és designer csapattal.

Elvárások:

  • Min 1-3 év php back end fejlesztői tapasztalat,
  • Legalább egy Php OOP szemléletű keretrendszer ismerete,
  • mySQL/ sql nyelv ismerete,
  • Git ismerete,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet
  • Precizítás, pontosság saját kód első tesztelése

Előny:

  • Html/Css alapfokú ismerete
  • Java scriptek alapismeret (jQuery)
  • WordPress keretrendszer használata
  • MVC szemlélet

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Egészségmegőrzési program.

Munkavégzés helye:

Debrecen

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a job@medicover.hu e-mail címre.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.