Gasztroenterológus (Budapest)
2021-11-24
Nővér (Székesfehérvár)
2021-12-07

Nővér (Szeged)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Az alábbi munkakörbe keresünk új munkatársat:

Nővér – Szegedi Klinika

Feladatok:

  • Vérvétel, mintavétel, EKG, adminisztráció
  • Orvosok melletti asszisztencia
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete, szállításhoz való előkészítése, és a szállítás koordinálása
  • A bejelentkezési rendszer kezelése
  • Rendelők előkészítése, feltöltése, tisztán tartása

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy diplomás ápoló végzettség
  • Érvényes működési engedély
  • Vérvételi és EGK készítésben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos számítógépes ismeretek
  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás

Előny

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Munkaidő: Heti 40 óra (Hétfő – Péntek)

Munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezni magyar nyelvű önéletrajz beküldésével lehet.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a cég honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.