Fogászati operatív vezető (Budapest)
2021-08-24
Magánklinikai takarító (Budapest)
2021-08-31

Orvos koordinátor

A Medicover Zrt. Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója. Folyamatosan bővülő, fiatalos csapatunkba keresünk kollégát az alábbi pozícióba:

ORVOS KOORDINÁTOR

Feladatok:

  • Orvosok beosztásának szervezése, ellenőrzése, rendelések koordinálása
  • Rendelők, rendelési időpontok rögzítése, rendszerben való adminisztrációja
  • Műtétek és rendelések összehangolása
  • Precíz dokumentációk vezetése
  • Statisztikák készítése
  • Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

  • Jó kommunikációs és konfliktuskezelési készség
  • Felsőfokú végzettség
  • Megbízhatóság, rugalmasság, terhelhetőség, precizitás
  • Pörgős, lelkiismeretes, empatikus személyiség
  • Egyszerre több feladat párhuzamos koordinálása, önállóság
  • Magabiztos Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Segítőkész, összetartó csapat
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem
  • Stabil munkahely Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál
  • Medicover egészségbiztosítási csomag

Munkavégzés helye: Budapest

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.