recepcios-valutapenztaros
Recepciós – valutapénztáros
2022-02-14
Számviteli csoportvezető (Nyíregyháza)
2022-02-16

Optikai ügyvezető igazgató

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magánegészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 12 alkalommal nyerte el a Superbrands és 10 alkalommal a Business Superbrands díjat.

ÜGYVEZETŐ IGAZGATÓT

keresünk

optikai üzletágunk fejlesztésére és vezetésére

Az alábbi feladatok ellátására:

  • Vállalatvezetés, a működés teljes körű irányítása
  • A stratégiai irányok meghatározása
  • Az értékesítés irányítása, fejlesztése
  • Üzlethálózat kiépítése, fejlesztése és működtetése a stratégiai céloknak megfelelően
  • Kereskedelmi célok (árbevétel és profit) megvalósítása, a gazdaságossági és hatékonysági szempontok érvényesítése
  • Erőforrás tervezése és kiépítése
  • Beruházások szervezése és nyomon követése
  • Piaci, jogszabályi környezet változásához rugalmasan alkalmazkodó szervezet erősítése
  • Transzparens kommunikáció, együttműködő közösség támogatása

Ideális pályázónk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Ügyvezetői tapasztalattal (5+ év) rendelkezik, elsődlegesen a kiskereskedelem területén
  • Kellő hangsúlyt helyez a piac megismerésére és a piaci igények lefedésére
  • Hatékonyan működteti a meglévő erőforrásokat és képes az igényekre rugalmasan reagáló szervezetet kialakítani
  • Gyakorlott 30+ fős csapat irányításában és munkahelyi közösség építésében, fejlesztésében
  • Jó analitikus
  • Rendelkezik folyamatszemlélettel és integráló képességgel
  • Kellően rugalmas a folyamatosan változó körülményekhez való alkalmazkodásban és azok kiaknázásában

Előnyt jelent:

  • Optikai termékek kiskereskedelmében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Önállóság, felelősségteljes munkakör
  • Kihívásokkal teli szakmai munka
  • Egy nagyon jó, összetartó csapat
  • Támogató vezetőség
  • Medicover egészségbiztosítási csomag
  • Gépkocsi, laptop, mobiltelefon

A munkavégzés helye:

  • Budapest

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.