Építészmérnök
2021-10-13
SQL reporting adminisztrátor (Budapest)
2021-10-29

Karbantartási vezető

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója, ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő
sikeres magyarországi csapatunkba keresünk
munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Az intézmény működéséhez szükséges karbantartási/üzemeltetési szerződések nyilvántartása, nyomon követése, időszakos karbantartások megszervezése, dokumentálása
  • Az intézmény napi üzemeltetési feladatainak ellátása
  • Kapcsolattartás az üzemeltetésben érintett partnerekkel, alvállalkozókkal
  • Karbantartók munkájának koordinálása, felügyelete
  • Takarítók munkájának koordinálása, felügyelete
  • Parkoló kártyák kiadása, parkoló nyilvántartás naprakészen tartása, parkolóval kapcsolatos ügyintézések
  • Tűzvédelmi követelmények figyelemmel kisérése, előírások betartása, betartatása
  • Napi karbantartási feladatokhoz szükséges anyagok beszerzése

Elvárások:

  • Épületüzemeltetésben, karbantartásában szerzett tapasztalat
  • Műszaki végzettség
  • Határozottság, jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Kiváló szervező képesség, proaktivitás

Amit kínálunk:

  • Stabil, megbízható munkáltatói hátteret
  • Rugalmas, fiatalos csapatot, modern munkakörnyezetet
  • Önálló, felelősségteljes munkát

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a job@medicover.hu mail címmel.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.