Elemző (Budapest)
2021-03-05
ASP.NET Webfejlesztő (Országszerte)
2021-05-03

Hunter Értékesítési Csoportvezető

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magán-egészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója.

Az ideális munkatárssal szembeni elvárások:
– Min. 3 év vezetői tapasztalattal rendelkezik
– Kimondottan direkt vállalati ügyfél értékesítési (B2B) tapasztalata is van
– Rutinos a hideghívások kezelésében, ezáltal támogatni tudja a csapatot
– Ügyfél akvizícióban szerzett tapasztalat
– Dinamikus, határozott és együttműködő személyiség
– Eredményorientált, a tervszámok teljesítését alapfeladatának tekinti
– Aktív tárgyalóképes angol nyelvtudás feltétel (szóban és írásban egyaránt)
– B kategóriás jogosítvány
– Felhasználói szintű számítógépes ismeretei vannak (MS Office)

Főbb feladatok:
– Hunter értékesítési csapat vezetése, támogatása, új értékesítők betanítása
– Kitűzött tervszámok teljesítése
– Tárgyalásokon való részvétel
– Piackutatás, versenytárs elemzés
– Szoros együttműködés a vállalat társosztályaival
– Napi, heti riportok és beszámolók határidőre történő elkészítése

Mi várja az új kollégát:
– Versenyképes jövedelem
– A magas teljesítményt kiemelkedő jutalékkal ismerjük el
– Vállalati gépjármű, magáncélra is használható kerettel
– Medicover egészségbiztosítási csomag
– Kihívásokkal teli feladatok
– Lehetőség a szakmai fejlődésre
– Egy nagyon jó, összetartó csapat

Munkavégzés helye: Budapest XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével kérjük küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.