Senior Hunter Értékesítő
2021-10-10
Karbantartási vezető
2021-10-13

Építészmérnök

Folyamatosan bővülő fiatalos budapesti csapatunkba:

kollégát keresünk Fit out projektek megvalósításához.

Feladatok:

  • Ingatlan fejlesztések, átalakítások
  • Ingatlan projektek munkálatainak előkészítése
  • Meglévő kivitelező, tervező, beruházó partnereinkkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Projektek pénzügyi és műszaki ütemtervének elkészítése, felügyelete, betartatása
  • Beszerzéseknél műszaki tanácsadás, költségvetési kiírások elkészítése, ajánlatok bekérése, tendereken való részvétel

Elvárások:

  • Építészmérnöki diploma
  • Hasonló munkakörben szerzett legalább 2 éves tapasztalat
  • Tervezésben szerzett gyakorlat
  • Kivitelezés bonyolításában, irányításában szerzett tapasztalat
  • Magas szintű MS Office ismeretek
  • AutoCAD/Archicad programban való jártasság
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzés, jó kommunikációs készség
  • Kreativitás, jó probléma és feladatmegoldó képesség, elhivatottság

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely Magyarország vezető magán-egészségügyi ellátójánál
  • Kihívásokkal teli, felelős szakmai munka
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye és ideje:

  • Budapest (vidéki klinikákra való lejárás mellett)

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje a job@medicover.hu mail címmel.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a honlapon érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.