Optikai szalon üzletvezető (Budapest)
2021-09-15
PHP Fejlesztő (Debrecen)
2021-09-23

Kereskedelmi és hálózatfejlesztési vezető (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország legdinamikusabban növekvő magánegészségügyi Szolgáltatója és Biztosítója, mely 12 alkalommal nyerte el a Superbrands és 10 alkalommal a Business Superbrands díjat.

KERESKEDELMI ÉS HÁLÓZATFEJLESZTÉSI VEZETŐT

keresünk

optikai üzlet hálózatunk fejlesztésére és vezetésére

Az alábbi feladatok ellátására:

  • Üzlethálózat fejlesztés és működtetés a stratégiai céloknak megfelelően
  • Kereskedelmi célok (árbevétel és profit) megvalósítása, a gazdaságossági és Hatékonysági szempontok érvényesítése

Ideális pályázónk:

  • Felsőfokú gazdasági végzettséggel rendelkezik
  • Kiskereskedelmi vezetői tapasztalattal (7+ év) rendelkezik
  • Kellő hangsúlyt helyez a piac megismerésére és a piaci igények lefedésére
  • Hatékonyan működteti a meglévő erőforrásokat és képes az igényekre rugalmasan reagáló szervezetet kialakítani
  • Gyakorlott 30+ fős csapat irányításában és munkahelyi közösség építésében, fejlesztésében
  • Jó analitikus
  • Rendelkezik folyamatszemlélettel és integráló képességgel
  • Kellően rugalmas a folyamatosan változó körülményekhez való alkalmazkodásban és azok kiaknázásában

Előnyt jelent:

  • Optikai termékek kiskereskedelmében szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Önállóság, felelősségteljes munkakör,
  • Kihívásokkal teli szakmai munka,
  • Egy nagyon jó, összetartó csapat,
  • Támogató vezetőség,
  • Medicover egészségbiztosítási csomag,
  • Gépkocsi, laptop, mobiltelefon.

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a job@medicover.hu e-mail címre.
Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.