IT fejlesztési osztályvezető (Budapest)
2021-10-29
Bőrgyógyász (Győr)
2021-11-22

Jogtanácsos (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója.

Folyamatosan bővülő csapatunkba új munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Jogtanácsos – Budapest

Ami az új kolléga feladata lesz:

  • A Medicover cégcsoport napi szintű működésével kapcsolatban felmerülő bármely jogi szakterületet érintő feladat ellátása.
  • Projektek jogi támogatása, részvétel belső és külső munkacsoportok munkájában.
  • Szerződések szövegezése, módosítása.
  • Döntéshozatal jogi kérdésekben, jogértelmezések és jogi tanácsok nyújtása.
  • Részvétel hatósági és bírósági eljárásokban.
  • Szabályzatok készítése és frissítése.
  • Egyéb jogi feladatok ellátása.

Amit kérünk:

  • Jogász végzettséget (minimum „cum laude” minősítéssel).
  • Jogi szakvizsga meglétét.
  • Ügyvédi irodában vagy nagyvállalati környezetben, szakvizsga letétele után szerzett legalább 3 éves gyakorlatot.
  • Pontos, precíz, önálló munkavégzést, jó kommunikációs készséget.
  • Kreativitást, jó probléma és feladatmegoldó képességet, elhivatottságot.
  • Az angol nyelv és szaknyelv ismeretét.

Előnyként értékeljük:

  • Biztosítási és/vagy egészségügyi jog területén szerzett tapasztalatot.

Amit kínálunk:

  • Erős szakmai tudást igénylő, kihívást jelentő, felelősségteljes feladatokat.
  • Versenyképes bérezést.
  • Hosszú távú munkaviszonyt Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál.

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.