Szülészeti klinikavezető – Budapest
2021-08-19
Gyógymasszőr részmunkaidőben (Székesfehérvár)
2021-08-30

Nővér (Üllő)

Medicover Egészségközpont Zrt. Magyarország legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója

Partnerünk telephelyén kihelyezett rendelőnkbe keresünk asszisztenst/nővért teljes munkaidőben!

Feladatok:

  • Általános ápolói feladatkör ellátása foglalkozás-egészségügyi vizsgálatok során
  • Orvosi asszisztencia biztosítása
  • Munkaidő nagyobb részében egészségügyi tanácsadás nyújtása ügyfelünk munkavállalói számára
  • COVID protokoll karbantartása és betartásának ellenőrzése

Munkavégzés helye: Üllő

Munkaidő: heti 40 óra, hétfőtől péntekig (8:00-16:30)

Amit kínálunk:

  • Szakmailag változatos, izgalmas feladatokat
  • Hosszú távú, stabil munkahelyet
  • Modern munkakörnyezetet
  • Munkakör komplexitásához illeszkedő méltányos bérezés
  • Medicover egészségbiztosítási csomagot

Elvárások:

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ)
  • Magabiztos számítógépes ismeretek (Excel, Word használata is)
  • Társalgás szintű angol nyelvtudás
  • Érvényes működési engedély, oltási kiskönyv
  • Kifogástalan megjelenés, empatikus, de határozott fellépés
  • Megbízható, önálló munkavégzés és jó együttműködési készség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Vérvételes rutin és EKG készítésben szerzett tapasztalat

Előny:

  • Diplomás ápoló végzettség
  • Foglalkozás-egészségügyi ápoló végzettség
  • Saját autó a bejáráshoz

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, fényképes önéletrajzát a pozíció megjelölésével kérjük küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.