Gyógymasszőr – Részmunkaidőben (Budapest)
2021-06-15
Fizioterápiás (szak)asszisztens – részmunkaidő (Budapest)
2021-07-16

Nővér (Paks)

Medicover Egészségközpont Zrt. Magyarország legdinamikusabban fejlődő magán-egészségügyi szolgáltatója.
Paksi járóbeteg klinikánkra

NŐVÉRT
keresünk.

Feladatok:

  • Vérvétel, mintavétel, EKG, adminisztráció,
  • Orvosok melletti asszisztencia,
  • A levett minták szakszerű tárolásának felügyelete, szállításhoz való előkészítése, és a szállítás koordinálása,
  • A bejelentkezési rendszer kezelése,
  • Kapcsolattartás az orvosokkal, a klinikai kollégákkal, valamint a cégcsoport ügyfélkapcsolati munkatársaival,
  • Rendelők előkészítése, feltöltése, tisztántartása.

Elvárások

  • Felsőfokú (HÍD) vagy ápoló (OKJ) vagy diplomás ápoló végzettség
  • Szakrendelőben, járóbeteg ellátásban szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Érvényes működési engedély
  • Igényes megjelenés, jó kommunikációs képesség
  • Terhelhetőség, precizitás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előny

  • Vérvételi és EGK készítésben szerzett tapasztalat
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit a Medicover kínál

  • Remek szakorvosok melletti önálló munkavégzés
  • Betanítás, megbecsülés, átlagon felüli munkakörnyezet

Foglalkoztatás jellege
Alkalmazott vagy megbízási szerződéssel, heti 40 óra, a klinika nyitvatartási idejéhez igazodva, két műszakban (Hétfő – Péntek). Ügyeleti illetve hétvégi munkavégzés nincsen.

Munkavégzés helye: Paks

Jelentkezés magyar nyelvű, fényképes önéletrajz beküldésével lehet.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.