Nővér (Paks)
2021-06-21
Dietetikus (Győr)
2021-07-26

Fizioterápiás (szak)asszisztens – részmunkaidő (Budapest)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója,
ellátásszervezője és biztosítója.

Folyamatosan bővülő sikeres magyarországi csapatunkba új munkatársakat keresünk

fizioterápiás szakasszisztens munkakörbe részmunkaidőben

Feladatok:

  • Fizioterápiás kezelések végzése az orvosi utasításoknak megfelelően
  • A területhez tartozó adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú képesítés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office)
  • Angol nyelvtudás (előnyt jelent)
  • Ügyfélközpontú attitűd
  • Jó kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Betanítást, megbecsülést, átlagon felüli munkakörnyezetet.
  • Dinamikus csapatot, hosszú távú, stabil munkahelyet.
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzést
  • Korrekt jövedelmet
  • Továbbképzési lehetőségeket
  • Vállalkozóként, vagy megbízásos jogviszonyban is végezhető, órabéres alapon is elszámolható álláslehetőség.
  • Részmunkaidős állást heti 20 órában!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VI.került- Eiffel tér

Amennyiben a fentiek felkeltették az érdeklődését, kérjük magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigénye megjelölésével küldje el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.