Aneszteziológiai szakasszisztens
2021-04-23
Nőgyógyász (Győr)
2021-05-26

ASP.NET Webfejlesztő (Országszerte)

A Medicover Közép-Kelet-Európa és Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatója és biztosítója.  Saját ügyviteli szoftverünk 20+ fős fejlesztői csapatát bővítjük ezért központunkba új kollégákat keresünk, a következő pozícióba:

ASP.NET Webfejlesztő
Debrecen, Nyíregyháza, Szeged, Veszprém

Feladatok:

  • Webes alkalmazások tervezésében és fejlesztésében való részvétel,
  • Meglévő oldalak fejlesztése, tesztelése, optimalizálása,
  • Rendszerintegrációk megvalósítása,
  • Teljesítményoptimalizálás,
  • Egyedi megoldások tervezése,
  • Dokumentációk készítése,
  • Unit tesztek írása,
  • Hibakeresés, hibajavítás, tesztelés

Előny:

  • WCF, Entity framework ismerete,
  • PHP (5.x vagy 7.x) ismerete,
  • Feladat kezelő rendszer használata (TFS, JIRA stb.),
  • Git és CI/CD technológiákban szerzett tapasztalat,
  • O.L.I.D elvek ismerete,
  • Középszintű angol nyelvtudás.

Elvárások:

  • Legalább 2 év webfejlesztési tapasztalat,
  • NET MVC technológia ismerete,
  • Adatbázis tervezés, MySQL magas szintű ismerete (Esetenként MsSQL használata),
  • HTML, CSS, JS, jQuery ismeret,
  • Bootstrap ismerete,
  • Logikus gondolkodás, rendszerszemlélet

Amit kínálunk:

  • Stabil munkahely,
  • Hosszú távú munkaviszony Magyarország vezető magán-egészségügyi szolgáltatójánál,
  • Egészségmegőrzési program

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Debrecen
  • Nyíregyháza
  • Szeged
  • Veszprém

Amennyiben a fenti lehetőség felkeltette az érdeklődését, magyar nyelvű, fényképes önéletrajzát a pozíció és bérigény megjelölésével kérjük küldje el a “Jelentkezem” gomb segítségével.

Az álláshirdetésre való jelentkezésével és azzal, hogy önéletrajzát továbbítja a Medicovernek, Ön hozzájárul a megadott személyes adatainak Medicover általi kezeléséhez. A Medicover részletes adatkezelési tájékoztatóját a Medicover honlapján érheti el.

Kérjük töltse ki az alábbi jelentkezési lapot, és csatolja fényképes önéletrajzát a bérigény megjelölésével a “Fájl kiválasztása” gombra kattintva.